VlasnaSprava.info
Начальная страницаВеб-ресурсыКарта сайтаОбратная связь
ПартнёрыО проекте
Українською
Èþëü 26, 2017, Ñðåäà
ФИНАНСИРОВАНИЕ БИЗНЕСА БИЗНЕС от А до Я БИЗНЕС-ОБУЧЕНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ БИЗНЕС-ПЛАНЫ РЕКЛАМА КНИГИ ПОДПИСКА ИЗДАНИЙ  
 

Пресс-релизы

Обзор прессы

Календарь предпринимателя

Продажа бизнеса

Мониторинг законодательства

Каталоги

Бизнес-инструменты

Интернет-конференции

Актуальное интервью

Интересная информация

Вопросы-ответы

поиск по сайту  
 
Логин  
   
  Пароль  
 
  зарегистрироваться
забыли пароль?
Вопросы-ответы   Версия для печати
Поиск:  
|<   <<   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...   >>   >|  

Будівельне підприємство – генпідрядник оплачує витрати на відрядження працівників субпідрядника. Чи можна включати витрати на такі відрядження до складу валових витрат генпідрядника?
Ответ »
Декiлька засновникiв (фiзичних осiб) вийшли зi складу товариства. Цим людям видiлили частину майна товариства пропорцiйно до їхньої частки в статутному фондi. Чи треба сплачувати ПДВ з такої операцiї?
Ответ »
До досягнення якого віку дитиною-інвалідом надається додаткова відпустка її матері тривалістю п’ять календарних днів?
Ответ »
Должны ли негосударственные предприятия, предоставляющие услуги по приватизации, начислять налог на добавленную стоимость на такие услуги?
Ответ »
За результатами перерахунку за 2002 рік виявлене надмірне утримання прибуткового податку з доходів робітниці підприємства в сумі 120 грн. На сьогодні робітниця знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку й отримує тільки щомісячну допомогу в сумі 58 грн., яка не підлягає обкладенню прибутковим податком. За рахунок яких коштів підприємство повинне повернути надмірно утриману суму прибуткового податку? Якими проведеннями відобразити в бухгалтерському обліку таку операцію?
Ответ »
За яких умов підприємець — фізична особа може перейти на сплату фіксованого податку?
Ответ »
Звернули увагу, що в пунктах 84 і 85 листа МФУ від 09.01.2001 р. № 053-41 є невідповідність, оскільки розділ V «Доходи і витрати» форми № 5 не передбачає відображення інформації субрах. 711 «Дохід від реалізації іноземної валюти» і субрах. 942 «Собівартість реалізованої іноземної валюти». Просимо роз’яснити, чи існує така невідповідність?
Ответ »
Згідно з п. 2 Інструкції про порядок реєстрації виданих, повернутих i використаних довіреностей на одержання цінностей, затвердженої наказом Мінфіну України від 16.05.96 р. № 99, матеріали, паливо, запчастини, інвентар, інструмент, товари, основні засоби та інші товарно-матеріальні цінності, а також нематеріальні активи, грошові документи i цінні папери повинні відпускатися покупцям лише за довіреністю отримувачів. Чи діє ця вимога в разі придбання товарно-матеріальних цінностей за готівку під час розрахунків через реєстратори розрахункових операцій?
Ответ »
Имеет ли право налоговая администрация требовать сдачу месячной отчетности за 2011 год (декларации) с войсковой части при общей численности 112 человек в электронном виде ( с электронными ключами и подпписями)? Имеют ли они право не принимать отчетность по этой же причине или применять штрафные санкции?
Ответ »
Как облагают налогом на добавленную стоимость операции по продаже конфискованного имущества, которое таможня передала в реализацию?
Ответ »

|<   <<   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...   >>   >|  

Технологическая поддержка - Activemedia LLC
© 2002-2009, ЦРБТ. Все права защищены. Никакая часть материалов не может быть воспроизведена или использована другим способом в любой форме без письменного согласия лиц, которые имеют авторские права. Взгляды, изложенные в материалах авторов, могут не совпадать со взглядами Центра развития бизнес-технологий.