VlasnaSprava.info
Начальная страницаВеб-ресурсыКарта сайтаОбратная связь
ПартнёрыО проекте
Українською
Èþëü 26, 2017, Ñðåäà
ФИНАНСИРОВАНИЕ БИЗНЕСА БИЗНЕС от А до Я БИЗНЕС-ОБУЧЕНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ БИЗНЕС-ПЛАНЫ РЕКЛАМА КНИГИ ПОДПИСКА ИЗДАНИЙ  
 

Пресс-релизы

Обзор прессы

Календарь предпринимателя

Продажа бизнеса

Мониторинг законодательства

Каталоги

Бизнес-инструменты

Интернет-конференции

Актуальное интервью

Интересная информация

Вопросы-ответы

поиск по сайту  
 
Логин  
   
  Пароль  
 
  зарегистрироваться
забыли пароль?
Обзор прессы  »  Журнал "ВЛАСНИЙ БІЗНЕС", № 69   Версия для печати
 
Журнал "ВЛАСНИЙ БІЗНЕС", № 694
 
Анонс свежего номера журнала "ВЛАСНИЙ БІЗНЕС", № 69/ 2013 г.
 

Новини компаній 

Актуально 

Андрій Новак: «Малому та середньому бізнесу не позаздриш»
Голова комітету економістів України Андрій Новак в інтерв’ю журналу «Власний бізнес + Франчайзинг» висловив власну думку щодо динаміки курсу гривні на найближчий час, а також оцінив, як ситуація на українському валютному ринку може вплинути на малий та середній бізнес в Україні. 

Франчайзинг 

Створіть свій основний або додатковий дохід разом з нами!
Ломбард допомагає кожному, хто тимчасово опинився у скрутному фінансовому становищі. Швидкий кредит готівкою – це чудовий інструмент для вирішення фінансових потреб людини. 

«JHIVA»: бізнес на стилі
Компанія Торговий Дім «Жива» створена на базі виробничого підприємства із 20-річним досвідом роботи у швейній галузі. У компанії працюють молоді талановиті дизайнери, випускники Львівської Академії Мистецтв, які створюють актуальні колекції одягу для жінок на всі випадки життя відповідно до новітніх тенденцій моди. 

Мовний бізнес для жінок
Навіть у кризу люди не заощаджують на освіті власних дітей. Сучасні батьки готові інвестувати кошти в якісну освіту дітей, тим паче що всі розуміють важливість вивчення англійської мови з раннього дитинства. 

Математика: полюбити і заробити!

Польська франчайзингова мережа «Школа математики 2плюс2» шукає майстер-франчайзі на українському ринку. 

Мартін Міськевич: «Більшість наших франчайзі не зупиняються на одному магазині»
Франчайзингову мережу магазинів одягу під ТМ «Top Secret» започаткували в Україні у 2007 році. Найбільше зростала мережа після 2009 року, коли компанія змінила систему франчайзингу на комісійну торгівлю, тобто раніше потрібно було одяг у франчайзера купувати, а з 2009 року – просто брати під комісію. На тлі кризи і зниження орендних ставок це стало успішним рішенням. Тепер мережа надалі працює за системою комісії і успішно розвивається. 

Марк Зархін: «Франчайзинг приживається на території України»
Нині в гостях у «Власного бізнесу» цікава людина, відомий ресторатор, засновник франчайзингових мереж «Челентано», «Картопляна Хата», «Япі», власник закладів громадського харчування «Кафе1», «Дарвін», «Кумпель», «Bianco Rosso» та інших Марк Зархін. В інтерв’ю нашому журналу Марк Григорович розповідає про те, як розпочав власний шлях у ресторанному бізнесі, а також про плани розвитку власних ресторанів у майбутньому. 

Каталог франшиз 

Тенденції 

Що найкраще продається в кризу?
У час світової економічної стагнації, у яку входить дедалі більше країн Євросоюзу і, на жаль, Україна також, з’являється чітка тенденція до появи магазинів «вживаного одягу». Так, за останній рік у Європі, зокрема в Італії, Іспанії, Греції, Португалії та інших країнах Євросоюзу, щомісяця кількість магазинів вживаного одягу зростає немов «на дріжджах», що є абсолютним нонcенсом для розвинених європейських країн, адже, здавалося би, жоден європеєць не хоче доношувати чиїсь речі. На жаль, нам – українцям – до цього не звикати.  

Досвід практиків 

Андрій Рязанцев: «Послуги нашого банку дають людям можливість втілювати власні ідеї»
За останні 5 років ПАТ «Ідея Банк» залучив профільного іноземного інвестора і перетворився з регіонального банку на всеукраїнський. Уже сьогодні банк займає лідерські позиції у багатьох сферах банківської діяльності і щороку отримує за свою діяльність престижні нагороди. Голова правління ПАТ «Ідея Банк» Андрій Рязанцев розповідає читачам «ВБ» про стратегію розвитку банку та конкурентні переваги на банківському ринку України. 

Костянтин Кондаков: «Успішний інвестор має бути організованим, дисциплінованим і повинен завжди рухатись уперед»
Нині у нас у гостях – Костянтин Кондаков, приватний підприємець, керуючий трейдер «ММСІС інвестментс», президент «Kondakov Asset Management». Костянтин Георгійович розповідає читачам журналу «Власний бізнес» про своє бачення розвитку українського фондового ринку, про найбільш привабливі для інвестування цінні папери, а також дає поради інвесторам-початківцям на фондовому ринку. 

Ефективність реклами на ринку В2B: теорія і практика
Думка про те, що реклама на ринку В2В неефективна і недоцільна, давно є застарілою. Але в чому особливості реклами на В2В ринку? Як можна залучити клієнта? 

Суспільство 

Взимку Галичина святкує
Запалені свічки, калита, макітра вареників – у студії «FM Галичина» (Львів 89,7) – Андріївські вечорниці. Дружній колектив файного радіо шукає судженого для однієї з ведучих – «Галюсі в капелюсі». За народним повір’ям, що вже не робили – і до льохи ходили, і в люстерко заглядали, навіть слухача, який першим додзвонився, – ім’я запитали. Галюсі – усе не так. Мабуть, дівуватиме ще до наступного року. 

Практичні консультації 

Як залучати «безкоштовних» клієнтів у ресторан?
У цій статті ми з Вами розглянемо питання залучення так званих дешевих, або умовно-безкоштовних клієнтів. Що це означає? Це означає, що Ви не вкладаєте в рекламу для залучення цих людей у Ваші заклади. 

Епатаж як інструмент реклами і PR

Ефективність традиційних інструментів реклами та PR знижується не лише в Україні, а й у багатьох інших країнах світу. Це викликано тим, що, зокрема, реклами стало занадто багато, і багато хто її просто ігнорує. Інформаційна конкуренція змушує компанії шукати інші способи впливу на аудиторію, дедалі частіше застосовуючи епатаж. 

Як створити клієнтську базу з нуля
До початку будь-якої справи та бізнесу кожен бізнесмен має чітко уявляти, кому потрібні його товари та послуги. Де його клієнти? Чому вони повинні захотіти купувати його продукцію? 

Як змусити сарафанне радіо працювати на Ваш бізнес
Нині, коли на людину навалюється величезна кількість інформації з різних боків, стає набагато складніше приймати рішення із приводу того, яку покупку необхідно здійснити із колосального асортименту пропонованої продукції: де купити, який саме варіант вибрати… Таким чином виявляється зворотний ефект – велика кількість інформації приводить людину до того, що вона не знає, що робити. 

Основи SEO для власника бізнесу
Підприємець із найвіддаленішого закутка нині добре знає чи, принаймні, чув про те, що веб-сайт, сторінка в соціальній мережі, блоґ – це престижний, корисний та обов’язковий атрибут сучасного бізнесу. Проте навіть пасивна присутність у мережі потребує того, щоб Вашу діяльність якось помітили. Якщо сайтом ніхто не цікавитиметься, окрім власника та клієнтів, які отримали візитку із веб-адресою, його створення стане марнуванням коштів. За допомогою спеціальних технологій бізнесмен змусить працювати вкладені кошти та отримає зиск. 

Чому Ваші клієнти нічого не хочуть купувати у Вас?
Під час роботи із власниками малого бізнесу мені дуже часто доводиться чути одну досить цікаву фразу: «Наші клієнти в нас нічого не хочуть купувати. Вони якось прийшли, здійснили покупку і все. Їм більше нічого не потрібно серед того, що ми їм пропонуємо». 

Бізнес-проза 

Ціна копійки, або З чого розпочинається власний бізнес
Для чого потрібна Копійка? Щоб її видавали у решті? Щоб плуталася дешевим металом і дрібним розміром у гаманці? Щоб замість неї отримати у решті цукерку або залишитися винним магазину? Сто разів ні! Не люблю я таких копійок і не розумію при цьому, для чого нам у час складних ринкових відносин Копійка? Яка її ціна? Хто її потребує?

 
 
 


   Другие публикации

«Частный предприниматель» №24, декабрь 2015 г. 
Анонс газеты «Частный предприниматель» №24 декабрь 2015 г.

Журнал «ТОП-100. Самые эффективные компании Украины» 
26 ноября выходит новый номер журнала «ТОП-100. Самые эффективные компании Украины».

Журнал «КАДРОВИК. Трудове право і управління персоналом» №3 
Вышел в свет третий номер журнала «КАДРОВИК. Трудове право і управління персоналом»

Журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» №3 
Вышел в свет третий - мартовский - номер журнала «Довідник спеціаліста з охорони праці»!

Журнал "Довідник секретаря та офіс­-менеджера" № 3 
Вышел в свет третий - мартовский - номер журнала «Довідник секретаря та офіс-менеджера»

Газета «Деловая столица» № 07 (457) 
Свежий номер газеты «Деловая столица» № 50 (448) от 15 февраля 2010

Газета "Бизнес" №37 
Анонс материалов свежего номера газеты "Бизнес" №37.

Деловой еженедельник «Контракты» №4-5/2014 
Анонс материалов свежего номера делового еженедельника «Контракты» № 4-5 от 17.02.2014

Журнал «Заработная плата» №12/2011 
Анонс журнала «Заработная плата» № 12/2011 (декабрь)

Журнал «Кадровик Украины» № 12/2011 (декабрь) 
Анонс журналу «Кадровик Украины» № 12/2011 (декабрь)

1 июля 2011 вышел в свет первый номер нового издания - «Консультант Кадровика» 
ПЕРВАЯ ПРАКТИЧЕСКАЯ ГАЗЕТА ДЛЯ ВСЕХ, КТО ВЕДЕТ КАДРОВУЮ РАБОТУ! Содержит самую необходимую информацию по лучшей цене и помогает решить практические вопросы из повседневной работы кадровика.

Газета «Консультант Кадровика», № 1(13) 
Анонс газеты «Консультант Кадровика» № 1(13)/2012 (январь)

«Частный предприниматель» № 15, август 2012 
Анонс газеты «Частный предприниматель» № 15, август 2012

Анонс журнала "РоботодавецЬ" № 5/2013 
Вышел № 5/2013 журнала «РоботодавецЬ».

Вернуться


Технологическая поддержка - Activemedia LLC
© 2002-2009, ЦРБТ. Все права защищены. Никакая часть материалов не может быть воспроизведена или использована другим способом в любой форме без письменного согласия лиц, которые имеют авторские права. Взгляды, изложенные в материалах авторов, могут не совпадать со взглядами Центра развития бизнес-технологий.