VlasnaSprava.info
Головна сторінкаВеб-ресурсиМапа сайтуЗворотній зв'язок
ПартнериПро проект
Русский
ГЉГўiГІГҐГ­Гј 27, 2017, Г—ГҐГІГўГҐГ°
ФІНАНСУВАННЯ БІЗНЕСУ БІЗНЕС від А до Я БІЗНЕС-НАВЧАННЯ ОГОЛОШЕННЯ БІЗНЕС-ПЛАНИ РЕКЛАМА КНИГИ ПЕРЕДПЛАТА ВИДАНЬ  
 

Прес-релізи

Огляд преси

Календар підприємця

Продаж бізнесу

Моніторинг законодавства

Довідники

Бізнес-інструменти

Інтернет-конференціі

Актуальне інтерв'ю

Цікава інформація

Запитання-відповіді

Форум

Енциклопедія підприємця

VlasnaSprava Блог

Виставки

пошук по сайту  
 
Логін  
   
  Пароль  
 
  зареєструватися
забули пароль?
Запитання-відповіді   Версія для друку

Пошук:   
|<   <<   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...   >>   >|  

Відколи застосовується пільга з податку на прибуток для видавництв? Як відображати показники валових доходів та витрат за січень, лютий 2003 р. у декларації про прибуток підприємства за перший квартал 2003 р.? (ПП «Компанія «Менеджмент-ХХІ», м. Київ)
 

Пунктом 7.19 ст. 7 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» від 28.12.94 р. № 334/94-ВР (у редакції Закону України від 22.05.97 р. № 283/97-ВР, зі змінами та доповненнями); було встановлено, що тимчасово до 01.01.2003 р. не включаються до складу валового доходу платника податку доходи, отримані від продажу видавничої продукції замовнику або безпосередньому споживачу.

Законом України «Про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування» від 16.01.2003 р. № 440-IV термін дії пільги було продовжено до 01.01.2004 р. Проте розділом II Закону № 440-IV визначено, що цей Закон набирає чинності з дня його опублікування (газета «Урядовий кур’єр» від 05.03.2003 р.).

Отже, у період з 01.01.2003 р. по 04.03.2003 р. доходи, отримані від продажу видавничої продукції замовнику або безпосередньому споживачу, повинні включатись до складу валового доходу, а витрати, понесені для отримання цих доходів, – до складу валових витрат.

Відповідь підготовлено за сприяння Сергія Чекашкіна - Заступник директора Департаменту оподаткування юридичних осіб ДПА України – начальник управління податку на прибуток та податкових платежів.

«Вісник податкової служби України», травень 2003 р., № 17, с. 17






Технологічна підтримка - Activemedia LLC
© 2002-2010, ЦРБТ. Всi права застережено. Жодна частина матерiалiв не може бути вiдтворена чи використана iншим способом у будь-якiй формi без письмової згоди осiб, якi мають авторськi права. Погляди, викладенi у матерiалах авторiв, можуть не збiгатися з поглядами Центру розвитку бiзнес-технологiй.