VlasnaSprava.info
Головна сторінкаВеб-ресурсиМапа сайтуЗворотній зв'язок
ПартнериПро проект
Русский
Êâiòåíü 26, 2017, Ñåðåäà
ФІНАНСУВАННЯ БІЗНЕСУ БІЗНЕС від А до Я БІЗНЕС-НАВЧАННЯ ОГОЛОШЕННЯ БІЗНЕС-ПЛАНИ РЕКЛАМА КНИГИ ПЕРЕДПЛАТА ВИДАНЬ  
 

Прес-релізи

Огляд преси

Календар підприємця

Продаж бізнесу

Моніторинг законодавства

Довідники

Бізнес-інструменти

Інтернет-конференціі

Актуальне інтерв'ю

Цікава інформація

Запитання-відповіді

Форум

Енциклопедія підприємця

VlasnaSprava Блог

Виставки

пошук по сайту  
 
Логін  
   
  Пароль  
 
  зареєструватися
забули пароль?
Запитання-відповіді   Версія для друку
Пошук:  
|<   <<   1 2 3 4 5 6 7   >>   >|  

В чому різниця між грошовою й експертною оцінкою землі?
Відповідь »
В яких випадках пiдприємству можуть вiдмовити в продажу земельної дiлянки несiльськогосподарського призначення?
Відповідь »
До кого переходить земельний пай, якщо на нього немає спадкоємців?
Відповідь »
Доброго дня. Допоможіть будь ласка розібратися в ситуації, що склалася, і порадьте як мені вчинити. 21.10.2009 роки мною було направлено в сільську раду пгт. Нижній Глечик Радянського району м. Макіївки заява про розміщення малої архітектурної форми для ведення підприємницької діяльності і виписка з Єдиного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців згідно Постанови КМУ №982 від 26.08.2009 року. Земельної ділянки у мене немає. 02.11.2009 роки сільська рада пгт. Нижній Глечик дав мені письмову відповідь. Привожу дослівно: «Відповідно до вімог Закону Україні «Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності», п.63 додатку 1 Постанові КМУ від 21.05.2009 №526 «Про заходи щодо упорядкування відачі документів дозвільного характеру в сфері господарської діяльності», враховуючи вімоги п.8 Порядку розміщення МАФ для провадження підпріємніцької діяльності, затвердженого Постановою КМУ №982 від 26.08.2009, надання дозволу на розміщення на теріторії об,єктів торгівельного прізначення передбачається віключно через дозвільні центрі, в зв,язку з чим Ніжньокрінська селіщна рада немає можлівості розглянуті Вашу заяву по суті з дотрімання вімог чинного законодавства" Після цього я звернувся в дозвільний центр м. Макіївки Донецької області. У кабінеті адміністратора дозвільного центру без виразних пояснень мені відмовили прийняти заяву. 16.11.2009 роки я відправив рекомендованим листом заяву про розміщення малої архітектурної форми для ведення підприємницької діяльності і виписку з Єдиного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців згідно Постанови КМУ №982 від 26.08.2009.года і копії у відповідь листа Ніжнекринського сільської ради на ім'я голови Макіївської міської ради. 10.12.2009 роки Головне управління містобудування і архітектури Макіївської міської ради дало мені письмова відповідь. Привожу дослівно: «Розглянувши за дорученням міського голові Ваше звернення від 18.11.2009, щодо розміщення МАФ для провадження підпріємніцької діяльності, Головешці управління містобудівніцтва та архітектурі Макіївської міської ради повідомляє наступне. Постановою КМУ від 26.08.2009 долі №982 затверджено Порядок розміщення МАФ для провадження підпріємніцької діяльності постійного корістування земельною ділянкою. Пунктом 12 вказаного віще Порядку передбачено, що в разі відсутності в суб,єкта господарювання державного акту на право власності на земельну ділянку чи на право постійного корістування земляною ділянкою або договору аренді такої земельної ділянки сільська, селіщна, міська рада укладає з таким суб,єктом господарювання в десятіденній рядків з дня прійняття передбаченого пунктом 10 цього порядку рішення договір особістого строкового сервітуту в порядку, візначеному законодавством.» Потім приводиться дослівний текст статті 402 Цивільні кодекси України, статті 100 Земельного кодексу України, статті 19 Конституцій України. Після чого: «Тобто в зв,язку з тім, що порядок укладення міськимі радамі договорі особістого строкового сервітуту їх форма та порядок реєстрації діючим законодавством не врегульовано, Ваше пітання по суті розглянуті не можліво.» Так виходить Постанови КМУ №982 від 26.08.2009 року не дійсно? Що мені робити далі? Дякую.
Відповідь »
Допоможіть будь-ласка розібратися в даній ситуації. Я громадянин, взяв у оренду ставок у сільської ради та заключив договір оренди земельної ділянки як громадянин, займатись підприємницькою діяльністю не планую та водний ресурс для отримання прибутку не використовою. Податкова інспекція наполягає щоб я реєструвся приватним підприємцем по тій причині, що я не можу орендувати земельну ділянку державної власності для власних потреб, а тільки виключно для здійснення підриємницької діяльності.Чи дійсно я повинен оформитись приватним підприємцем для того щоб мати в оренді ставок і не займатися підприємницькою діяльністю? Дякую за допомогу.
Відповідь »
За якою процедурою органи місцевого самоврядування та органи виконавчої влади з питань земельних ресурсів розглядають земельні спори?
Відповідь »
Коли виникає право власності на земельну ділянку чи право користування нею?
Відповідь »
На время изготовления проэкта отвода зем.участка под магазином сельсовет заключил временный договор на аренду земли, но прокуратура заставила анулировать этот договор, аргументируя тем, что пока нет тех.документации сельрада не имела право заключать временный договор, который не зарегестрирован в зем.ресурсах. Предусмотрены ли временные договора на аренду земли на время изготовления тех.документации.
Відповідь »
Наше підприємство має земельну ділянку, надану йому в користування за рішенням ради, ухваленим на підставі розробленого раніше проекту відведення. Тепер ми плануємо здійснити реконструкцію розміщеного тут об’єкту, після якої доведеться трохи збільшити площу земельної ділянки. Як ми маємо діяти — розробити новий проект відведення чи внести зміни до “старої” землевпорядної документації (проекту відведення) відповідно до пункту 2 статті 186 Земельного кодексу України?
Відповідь »
Пiдприємець орендує земельну дiлянку. Чи може суборендар цiєї дiлянки сплачувати суму, бiльшу за встановлену в угодi оренди? Чи можна укласти угоду суборенди, термiн дiї якої перевищує термiн угоди оренди?
Відповідь »

|<   <<   1 2 3 4 5 6 7   >>   >|  





Технологічна підтримка - Activemedia LLC
© 2002-2010, ЦРБТ. Всi права застережено. Жодна частина матерiалiв не може бути вiдтворена чи використана iншим способом у будь-якiй формi без письмової згоди осiб, якi мають авторськi права. Погляди, викладенi у матерiалах авторiв, можуть не збiгатися з поглядами Центру розвитку бiзнес-технологiй.