VlasnaSprava.info
Головна сторінкаВеб-ресурсиМапа сайтуЗворотній зв'язок
ПартнериПро проект
Русский
Ëèïåíü 24, 2017, Ïîíåä³ëîê
ФІНАНСУВАННЯ БІЗНЕСУ БІЗНЕС від А до Я БІЗНЕС-НАВЧАННЯ ОГОЛОШЕННЯ БІЗНЕС-ПЛАНИ РЕКЛАМА КНИГИ ПЕРЕДПЛАТА ВИДАНЬ  
 

Прес-релізи

Огляд преси

Календар підприємця

Продаж бізнесу

Моніторинг законодавства

Довідники

Бізнес-інструменти

Інтернет-конференціі

Актуальне інтерв'ю

Цікава інформація

Запитання-відповіді

Форум

Енциклопедія підприємця

VlasnaSprava Блог

Виставки

пошук по сайту  
 
Логін  
   
  Пароль  
 
  зареєструватися
забули пароль?
Запитання-відповіді   Версія для друку
Пошук:  
|<   <<   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...   >>   >|  

Будівельне підприємство – генпідрядник оплачує витрати на відрядження працівників субпідрядника. Чи можна включати витрати на такі відрядження до складу валових витрат генпідрядника?
Відповідь »
Декiлька засновникiв (фiзичних осiб) вийшли зi складу товариства. Цим людям видiлили частину майна товариства пропорцiйно до їхньої частки в статутному фондi. Чи треба сплачувати ПДВ з такої операцiї?
Відповідь »
До досягнення якого віку дитиною-інвалідом надається додаткова відпустка її матері тривалістю п’ять календарних днів?
Відповідь »
За результатами перерахунку за 2002 рік виявлене надмірне утримання прибуткового податку з доходів робітниці підприємства в сумі 120 грн. На сьогодні робітниця знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку й отримує тільки щомісячну допомогу в сумі 58 грн., яка не підлягає обкладенню прибутковим податком. За рахунок яких коштів підприємство повинне повернути надмірно утриману суму прибуткового податку? Якими проведеннями відобразити в бухгалтерському обліку таку операцію?
Відповідь »
За яких умов підприємець — фізична особа може перейти на сплату фіксованого податку?
Відповідь »
Звернули увагу, що в пунктах 84 і 85 листа МФУ від 09.01.2001 р. № 053-41 є невідповідність, оскільки розділ V «Доходи і витрати» форми № 5 не передбачає відображення інформації субрах. 711 «Дохід від реалізації іноземної валюти» і субрах. 942 «Собівартість реалізованої іноземної валюти». Просимо роз’яснити, чи існує така невідповідність?
Відповідь »
Згідно з п. 2 Інструкції про порядок реєстрації виданих, повернутих i використаних довіреностей на одержання цінностей, затвердженої наказом Мінфіну України від 16.05.96 р. № 99, матеріали, паливо, запчастини, інвентар, інструмент, товари, основні засоби та інші товарно-матеріальні цінності, а також нематеріальні активи, грошові документи i цінні папери повинні відпускатися покупцям лише за довіреністю отримувачів. Чи діє ця вимога в разі придбання товарно-матеріальних цінностей за готівку під час розрахунків через реєстратори розрахункових операцій?
Відповідь »
Имеет ли право налоговая администрация требовать сдачу месячной отчетности за 2011 год (декларации) с войсковой части при общей численности 112 человек в электронном виде ( с электронными ключами и подпписями)? Имеют ли они право не принимать отчетность по этой же причине или применять штрафные санкции?
Відповідь »
Куда втулить в бухучете «дивидендный аванс»?
Відповідь »
Лiцензiю на право роздрiбної торгiвлi тютюновими виробами я зберiгаю в папцi з документами на робочому мiсцi. Чи порушую я таким способом правила торгiвлi?
Відповідь »

|<   <<   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...   >>   >|  





Технологічна підтримка - Activemedia LLC
© 2002-2010, ЦРБТ. Всi права застережено. Жодна частина матерiалiв не може бути вiдтворена чи використана iншим способом у будь-якiй формi без письмової згоди осiб, якi мають авторськi права. Погляди, викладенi у матерiалах авторiв, можуть не збiгатися з поглядами Центру розвитку бiзнес-технологiй.